Opinie

HYDRO CENTRE sp. z o.o. place picture
4.4
Na podstawie 54 opinii
powered by Google
Lucyna Brzezicka profile picture
Lucyna Brzezicka
1 miesiąc temu
Monter szybko i skutecznie zlokalizował problem i go usunął
Agnieszka profile picture
Agnieszka
1 miesiąc temu
Jestem ogromnie wdzieczna panu marcinowi ktory poratowal nas w trudnej sytuacji i mimo pozniej godziny tego samego dnia naprawil awarie. Do tego zadnego kombinowania pod stolem- wszystko na fakture. Bardzo dziekuje i bardzo polecam.
Ewa Ziolkowska profile picture
Ewa Ziolkowska
1 miesiąc temu
Lucyna Miedzińska profile picture
Lucyna Miedzińska
1 miesiąc temu
W dn. 6 V/25 zadzwonilam do Hydro Centre z prosba o pomoc w sprawie pieca gazowego z ktorego puscil zawor bezpieczenstwa i bardzo lała sie woda . Od razu dostalam informacje ,ze okolo 30 minut ktos sie pojawi i sprawdzi co sie dzieje.Pan ktory przyjechalł ,bardzo fachowo zajał się awaria i powiedzial ile to bedzie kosZtowac ,łącznie z przegladem i kupieniem czesci tj kw.620zĺ Wyrazilam zgode i nastep nego dnia o umowionej godzinie sie pojawil,awarie usunal Jestem bardzo zadowolona z uslugi Bardzo kompetentny fa chowic i sympatyczny człowiek.Jak najbardziej polecam
Wojciech Karda profile picture
Wojciech Karda
1 miesiąc temu
Ania Poplawska profile picture
Ania Poplawska
6 miesięcy temu
Jestem bardzo zadowolona z fachowej, szybkiej usługi usunięcia awarii. Monter wykonał zdiagnozowania przecieku wody w bardzo trudnym miejscu i wymienił zepsutą część z precyzją godną podziwu (słaby dostęp).
Anna Recka profile picture
Anna Recka
6 miesięcy temu
Dzisiaj pan Serhii wykonywał u mnie naprawę . Jestem bardzo zadowolona z wykonania usługi . Bardzo profesjonalnie i fachowo. Ponadto polecam szczególnie pana Serhii który był niezmiernie sympatyczny i miły i bardzo kulturalny. Ja na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy i polecam innym
Marta “Wywrotka” profile picture
Marta “Wywrotka”
7 miesięcy temu
Pełen profesjonalizm, w ciągu dwóch dni od telefonu awaria naprawiona zgodnie z umową. Cena adekwatna do zakresu usługi i niewygórowana. Bez wymysłów i naciągactwa. W razie kolejnej awarii gazowej na pewno skorzystam ponownie z usług tej firmy. Polecam z czystym sumieniem.
Zobacz wszystkie opinie

Trójmiasto hydraulik

Mike Mike

Polecam w 100 % po 20 minutach od telefonu hydraulik był już na miejscu 😁...

Trójmiasto hydraulik

Martyna W.

Zarówno rozmowa przez telefon jak i na żywo z fachowcem bardzo miła i rzeczowa. Jestem...

Trójmiasto hydraulik

Izabela Z

Opinia:  Izabela Z Ocena⭐⭐⭐⭐  Pozytywne: Czas reakcji (Źródło:Opinie google)
Zamów!